Dnes je sobota, 22. června a svátek má Pavla.



Hledat na těchto stránkách:


Mistrovství světa 2008 – Kompletní výsledky

Zde jsou uvedeny kompletní výsledky mistrovství světa v Popradu. Pro úplnost dodávám, že jako mistrovství světa se střílela pouze disciplína 60 ran vstoje. Další dvě disciplíny byly hodnoceny pouze jako mezinárodní soutěž.


19.8.2008

MUŽI: 60 ran vstoje, R10
Poř.Příjmení, jménoZemě1.2.3.4.5.6.SérieFináleCelkem
1.KOPČÍK ŠtefanSVK1009898999897590104.6694.6
2.MARTINSCHITZ KurtAUT989698961009858697.8683.8
3.KOVÁČ PavolSVK95959599959857798.8675.8
4.MOOR PatrikAUT969898969394575100.8675.8
5.GARAJ EmilSVK939694959895571100.4671.4
6.NYSTRÖM TimoFIN929886989797568100.8668.8
7.ADÁMEK MartinCZE93949586888954593.2638.2
8.PIEPER EibertNED96938887888954185.9626.9
9.KETTUNEN PekkaFIN868588878586517-517

>
ŽENY: 40 ran vstoje, R10
Poř.Příjmení, jménoZemě1.2.3.4.Celkem
1.WEBER MARIA LuiseAUT94979896385
2.HOFFMAN MajaSUI93939294372
3.BULKOVÁ VieraSVK90798582336

>
60 ran vstoje (mix)
Poř.Příjmení, jménoZemě1.2.3.4.5.6.Celkem
1.KOPČÍK ŠtefanSVK1009898999897590
2.MARTINSCHITZ KurtAUT9896989610098586
3.KOVÁČ PavolSVK959595999598577
4.WEBER MARIA LuiseAUT949798969596576
5.MOOR PatrikAUT969898969394575
6.GARAJ EmilSVK939694959895571
7.NYSTRÖM TimoFIN929886989797568
8.HOFFMAN MajaSUI939392949694562
9.ADÁMEK MartinCZE939495868889545
10.PIEPER EibertNED969388878889541
11.KETTUNEN PekkaFIN868588878586517
12.BULKOVÁ VieraSVK907985828687509

20.8.2008

3 × 40 ran (mix)
Poř.Příjmení, jménoZeměLehKlekStojCelkem
1.MOOR PatrikAUT3823983871167
2.MARTINSCHITZ KurtAUT3723993841155
3.NYSTRÖM TimoFIN3803943801154
4.WEBER MARIA LuiseAUT3673993841150
5.ADÁMEK MartinCZE2533863691008
6.KETTUNEN PekkaFIN135368345848
-KOPČÍK ŠtefanSVK---DSQ
-KOVÁČ PavolSVK---DSQ
-GARAJ EmilSVK---DSQ
-BULKOVÁ VieraSVK---DSQ

21.8.2008

60 ran vleže (mix)
Poř.Příjmení, jménoZemě1.2.3.4.5.6.Celkem
1.MOOR PatrikAUT939693969597570
2.NYSTRÖM TimoFIN969392949496565
3.MARTINSCHITZ KurtAUT949591919791559
4.WEBER MARIA LuiseAUT929496929292558
5.KOPČÍK ŠtefanSVK938989918692540
6.KOVÁČ PavolSVK838881868588511
7.GARAJ EmilSVK808985828085501
8.ADÁMEK MartinCZE587575696571413
9.BULKOVÁ VieraSVK566065504968348
10.KETTUNEN PekkaFIN544960384043284