Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené   Jít na úvod   Jít na menu

Dnes je sobota, 23. června a svátek má Zdeňka.

Hledat na těchto stránkách:


Přehled výsledků


Simulovaná zvuková střelba z pistole



  • Mistrovství republiky 2000, 1. místo
  • Mistrovství republiky 2001, 2. místo
  • Mistrovství republiky 2002, 1. místo
  • Mistrovství republiky 2003, 1. místo
  • Mistrovství republiky 2004, 1. místo
  • Mistrovství republiky 2005, 3. místo
  • Mistrovství republiky 2006, 1. místo
  • Mistrovství republiky 2011, 1. místo


Vzduchová puška



Alpine Cup 2017, Innsbruck (AUT)

60 ran vstoje
Poř.Příjmení, jménoZemě1.2.3.4.5.6.KvalifikaceFinále
1.RUSZKIEWICZ KrzysztofPOL79,676,69189,389,187512,6205,8
2.CIUPINSKA MariaPOL78,490,387,18684,689,8516,2203,6
3.ADÁMEK MartinCZE86,985,686,587,182,577,5506,1176,4
4.KOPČÍK ŠtefanSVK85,577,288,9788981,3499,9154,2
5.MARTINSCHITZ KurtAUT85,185,781,474,988,588,4504136,5
6.ZAŁOMSKI JerzyPOL87,786,391,387,472,492,7517,8122,2
7.KUNZ ClaudiaSUI83,688,18287,183,887,5512,193,8
8.SCHLÜTER MichaelGER91,183,891,982,287,586,4522,976,1
9.WEBER Maria LuiseAUT83,672,778,683,583,479,6481,4-
10.ZARZECKA WioletaPOL75,179,279,582,384,579,8480,4-
11.GONI Laguardia ZurineESP83,983,87482,674,480,6479,3-
12.CHRISTIANSEN LeneDEN74,482,478,978,58668,8469-
13.NYSTRÖM TimoFIN70,381,871,584,874,685468-
14.GUSTAFSSON RogerSWE79,969,475,377,677,979,4459,5-
15.PICHLER BernhardAUT87,162,572,97476,982,7456,1-
16.BELMONTE Consuelo CarrascoESP79,475,576,480,971,971,4455,5-
17.SOLABARRIETA AgerESP67,17479,97579,277,6452,8-
18.LAMFALUSI AndreasAUT55,779,97981,376,279,1451,2-
19.ABDULLAH AmirMAS40,850,570,366,342,165,8335,8-
20.RODRÍGUEZ Trías MiguelESP49,539,763,36459,227,6303,3-
21.LUDMANN ChristianFRA70,434,752,250,333,859,4300,8-
22.SCHOBER TheresiaAUT40,731,441,113,9--127,1-


Mistrovství světa 2016, Olsztyn (POL)

MUŽI - 60 ran vstoje
Poř.Příjmení, jménoZemě1.2.3.4.5.6.SérieFinále
1.MOOR PatrickAUT104,9104102,3103,2104,9103,8623,1207,6
2.RUSZKIEWICZ KrzysztofPOL104,4103,3102,4102,9103,6102,4619,0202,2
3.ADÁMEK MartinCZE103,5101,0102,4102,6103,5100,4613,4181,6
4.MARTINSCHITZ KurtAUT102,4102,4102,9102,0105,2102,5617,4160,7
5.ZAłOMSKI JerzyPOL101,2101,0103,0101,9101,7103,4612,2140,6
6.MIŚ PiotrPOL 101,0100,8101,5101,6102,1100,7607,7119,7
7.ABDULLAH AzhariMAL100,5101,3104,4103,3103,0103,9616,497,1
8.KAWKA RyszardPOL99,399,4101,4103,1101,2101,5605,972,3
9.OLEJARCZYK TomaszPOL96,8102,4100,299,9102,7103,3605,3-
10.ABDULLAH AmirMAL98,5100,7100,6100,8101,7100,5602,8-
11.STASZEWSKI PiotrPOL99,8101,9101,1100,597,899,3600,4-
12.KONIECZNY BogdanPOL101,297,196,4100,998,7102,6596,9-
13.BARSZCZEWSKI EugeniuszPOL99,399,398,1100,299,898,2594,9-
14.KLOS GrzegorzPOL98,698,398,3101,097,0100,4593,6-
15.TRIAS Miguel RodriguezESP94,188,295,3101,597,696,1572,8-
16.SZCZEPULA LukaszPOL97,496,893,194,697,092,8571,7-
17.NYSTRÖM TimoFIN95,797,194,794,090,798,6570,8-
18.JAGODZINSKI RomanPOL87,688,699,096,196,098,9566,2-
19.NAWROCKI RobertPOL91,492,792,690,791,588,9547,8-


ŽENY - 40 ran vstoje
Poř.Příjmení, jménoZemě1.2.3.4.SérieFinále
1.RUP BarbaraPOL101,5103,1103,6103,6411,8202,2
2.BARWINSKA AnnaPOL96,8101,097,698,1393,5197,7
3.KUNZ ClaudiaSUI104,4100,9102,3100,9408,5179,6
4.ZARZECKA WioletaPOL101,9102,3104,2103,2411,6160,0
5.CHRISTIANSEN LeneDEN93,3104,0102,8102,6402,7136,7
6.RUSZKIEWICZ IzabelaPOL102,4101,498,696,9399,3115,8
7.MLOT MonikaPOL99,097,295,497,3388,995,5
8.KAZBERUK EdytaPOL100,499,796,798,1394,973,1
9.WEBER Maria LuiseAUT98,893,695,698,3386,3-
10.PIRIBAUER AndreaAUT96,494,095,799,2385,3-
11.KROL-JASKIEWICZ A.POL95,099,587,298,1379,8-
12.MYSLIWIEC KrystynaPOL91,889,095,993,2369,9-
13.CIUPINSKA MariaPOL43,9---DNF-


MUŽI - 60 ran vleže
Poř.Příjmení, jménoZemě1.2.3.4.5.6.SérieFinále
1.MARTINSCHITZ KurtAUT105,4106,5106,2106,1105,4106,8636,4211,9
2.RUSZKIEWICZ KrzysztofPOL106,5106,8106,0107,1106,1105,8638,3211,7
3.ZAłOMSKI JerzyPOL106,4106,9105,4105,7106,2106,0636,6190,5
4.NYSTRÖM TimoFIN105,0105,6105,3103,7104,2105,8629,6168,4
5.MOOR PatrickAUT106,5107,3107,0106,7107,1106,9641,5147,5
6.KLOS GrzegorzPOL106,1106,3106,0104,9104,9105,2633,4125,2
7.OLEJARCZYK TomaszPOL106,3106,4106,6106,3106,0106,2637,8104,0
8.ABDULLAH AzhariMAL106,7106,5106,2105,5106,1104,9635,982,8
9.NAWROCKI RobertPOL104,0105,6104,8104,8103,4105,3627,9-
10.KAWKA RyszardPOL104,7104,7104,3103,6104,9104,9627,1-
11.ADÁMEK MartinCZE103,4105,0107,0102,3104,8104,3626,8-
12.KONIECZNY BogdanPOL102,5104,7103,6105,4104,5105,3626,0-
13.STASZEWSKI PiotrPOL102,8103,5106,0103,1104,5105,3625,2-
14.ABDULLAH AmirMAL102,9103,3104,9103,9104,3104,5623,8-
15.BARSZCZEWSKI EugeniuszPOL104,2104,3103,9104,2103,2103,7623,5-
16.KONTRYMOWICZ M.POL102,0103,2102,7102,3104,3103,2617,7-
17.MIS PiotrPOL102,2102,8102,8102,3100,0100,6610,7-
18.JAGODZINSKI RomanPOL104,0101,2102,099,9101,8100,1609,0-
19.TRIAS Miguel RodriguezESP97,398,6100,699,099,3101,7596,5-
20.SZCZEPULA LukaszPOL0,0-----DNF-


ŽENY - 60 ran vleže
Poř.Příjmení, jménoZemě1.2.3.4.5.6.SérieFinále
1.ZARZECKA WioletaPOL106,2106,8107,7106,1105,9106,3639,0211,4
2.KAZBERUK EdytaPOL105,9105,2105,8104,8105,6105,2632,5209,0
3.RUP BarbaraPOL105,8106,2106,9106,6106,4106,1638,0188,6
4.CHRISTIANSEN LeneDEN106,5106,4106,4105,4105,4105,2635,3167,4
5.BARWINSKA AnnaPOL102,7105,8104,3104,6106,1105,5629,0141,4
6.WEBER Maria LuiseAUT106,6106,3106,3107,0106,6107,8640,6116,2
7.KUNZ ClaudiaSUI105,7106,3107,3105,9106,2105,6637,089,3
8.PIRIBAUER AndreaAUT105,3105,2105,9104,8104,5103,9629,680,7
9.KROL-JASKIEWICZ A.POL103,8104,9102,8104,9103,7105,7625,8-
10.RUSZKIEWICZ IzabelaPOL104,3103,3102,7104,7103,8104,6623,4-
11.MYSLIWIEC KrystynaPOL104,3102,2102,3103,3103,0104,3619,4-
12.MLOT MonikaPOL102,9103,7101,5103,5103,3101,4616,3-
13.CIUPINSKA MariaPOL102,4102,9103,4101,2103,0102,1615,0-


MUŽI - 3×40 ran
Poř.Příjmení, jménoZeměLehSérieKlekSérieStojSérieCelkem
1.RUSZKIEWICZ KrzysztofPOL105,9103,8104,9106,1420,7106,4107,2107,3106,7427,6104,1103,9102,2102,3412,51258,8
2.ZAłOMSKI JerzyPOL105,9105,0106,4105,6422,9106,1106,4106,9107,0426,4103,8101,6102,1102,2409,71257,0
3.MOOR PatrickAUT104,7104,2104,3104,6417,8106,5107,2106,9106,4427,0101,5101,0103,6105,1411,21256,0
4.MARTINSCHITZ KurtAUT103,1102,5105,1105,4416,1107,1107,1105,5107,2426,9102,896,8100,9102,0402,51245,5
5.ADÁMEK MartinCZE103,6103,9102,5103,4413,4103,6102,9103,6105,5415,6103,8100,5103,8102,1410,21239,2
6.STASZEWSKI PiotrPOL103,3102,5102,2103,9411,9106,9104,0106,4105,5422,899,2100,8101,099,6400,61235,3
7.OLEJARCZYK TomaszPOL103,5106,0103,6104,6417,7106,9106,4106,2105,8425,397,197,898,498,5391,81234,8
8.KLOS GrzegorzPOL103,1102,0103,9105,1414,1107,0105,9106,8106,2425,999,198,397,199,1393,61231,6
9.KAWKA RyszardPOL105,5106,2104,3104,4420,4105,5106,3106,0106,4424,297,7100,0100,188,8386,61231,2
10.KONIECZNY BogdanPOL102,4104,3102,3102,4411,4104,2105,7103,2105,6418,798,497,899,7101,8397,71225,8
11.BARSZCZEWSKI EugeniuszPOL104,3103,5103,5102,3413,6104,7104,0105,2103,7417,698,399,1100,896,5394,71223,9
12.NAWROCKI RobertPOL100,7102,2102,8102,0407,7104,2104,4103,8104,3416,794,592,796,598,2381,91204,3
13.MIS PiotrPOL99,599,899,799,6398,6102,9101,9105,0101,0410,898,596,296,9100,1391,71201,1
14.SZCZEPULA LukaszPOL100,398,9105,1102,7407,0101,7100,899,1102,2403,896,796,396,5100,3389,81198,6
15.NYSTRÖM TimoFIN99,497,594,792,7384,3105,9106,2106,7105,9424,796,894,4100,397,2388,71197,7
16TRIAS Miguel RodriguezESP94,093,991,092,9371,897,7101,1100,9100,8400,593,798,595,896,1384,11156,4
17.JAGODZINSKI RomanPOL98,898,696,495,9389,7101,9104,1103,4103,9413,389,190,987,188,3355,41156,4


ŽENY - 3×20 ran
Poř.Příjmení, jménoZeměLehSérieKlekSérieStojSérieCelkem
1.ZARZECKA WioletaPOL104,0104,9208,9105,7105,9211,6102,7102,2204,9625,4
2.RUP BarbaraPOL99,9104,2204,1106,2106,0212,2104,4102,2206,6622,9
3.KUNZ ClaudiaSUI104,0102,7206,7104,7104,3209,0102,7102,4205,1620,8
4.CIUPINSKA MariaPOL102,0103,9205,9106,0105,4211,4100,8101,6202,4619,7
5.CHRISTIANSEN LeneDEN102,3102,9205,2105,7106,2211,9100,5100,9201,4618,5
6.KAZBERUK EdytaPOL103,0100,5203,5104,2103,9208,1100,2100,4200,6612,2
7.MLOT MonikaPOL101,8101,8203,6104,3102,0206,399,2102,7201,9611,8
8.WEBER Maria LuiseAUT102,7103,6206,3105,2106,6211,898,591,5190,0608,1
9.BARWINSKA AnnaPOL98,999,0197,9104,1103,6207,798,5102,2200,7606,3
10.KROL-JASKIEWICZ A.POL103,9100,1204,0102,0102,3204,395,998,9194,8603,1
11.PIRIBAUER AndreaAUT102,9102,5205,4102,4103,6206,085,499,4184,8596,2
12.MYSLIWIEC KrystynaPOL98,1100,3198,4103,9105,2209,190,792,7183,4590,9


OSTRAVSKÝ POHÁR 2016

MUŽI, 60 ran vstoje
Poř.JménoZemě1.2.3.4.5.6.SkóreCentrFináleCelkem
1.ZAłOMSKI JerzyPOL103,7105,4103104,2105,5103,5625,348100,9726,2
2.RUSZKIEWICZ KrzysztofPOL98,7102,4103,7104,6104,5102,8616,745103,7720,4
3.MARTINSCHITZ KurtAUT102,1102,4101102,1100,799,5607,831104,1711,9
4.MOOR PatrickAUT100,7101,8104104,6101,6100,6613,34197,4710,7
5.ADÁMEK MartinCZE10098,999,296,5101,2101,6597,417-597,4
6.ABDULLAH AzhariMAS100,699,8101,692,899,2102,2596,223-596,2
7.PICHLER BernhardAUT99,89696,3100,1100,799,6592,520-592,5
8.OLEJARCZYK TomaszPOL98,398,699,810092,7100589,421-589,4
9.ABDULLAH AmirMAS92,997,397,598,294,296,7576,814-576,8
10.LAMFALUSI AndreasAUT87,49694,889,594,290,3552,210-552,2


ŽENY, 60 ran vstoje
Poř.JménoZemě1.2.3.4.5.6.SkóreCentrFináleCelkem
1.RUP BarbaraPOL101,6102,9102,8103,3102,3103,4616,34399,5715,8
2.KUNZ ClaudiaSUI104,2102,9102,9101,698,2104,6614,44296,2710,6
3.ZARZECKA WioletaPOL101,6103100,5100,5102,9101,2609,73496,4706,1
4.CHRISTIANSEN LeneDEN101,8101,5100,9100,410288,5595,12799,5694,6
5.WEBER Luise MariaAUT96,897,896,2101,399,1100,4591,623-591,6
6.PIRIBAUER AndreaAUT91,798,696,995,8102,298,5583,719-583,7
7.KAZBERUK EditaPOL93,193,499,198,210098,4582,219-582,2


MUŽI, 60 ran vleže
Poř.JménoZemě1.2.3.4.5.6.SkóreCentr
1.MARTINSCHITZ KurtAUT106,6106,0107,3107,8106,8106,7641,260
2.ZAłOMSKI JerzyPOL107,1107,4107,6107,2105,9105,7640,959
3.ABDULLAH AzhariMAS105,5106,8106,4106,7105,2106,0636,659
4.RUSZKIEWICZ KrzysztofPOL105,4106,1106,4104,5106,9107,3636,658
5.MOOR PatrickAUT106,4104,9105,6106,2105,6106,1634,858
6.OLEJARCZYK TomaszPOL105,0103,7105,0105,6105,4105,1629,855
7.LAMFALUSI AndreasAUT104,0104,0105,7105,9103,9105,3628,852
8.PICHLER BernhardAUT104,1104,4106,5105,7104,1101,5626,349
9.ADÁMEK MartinCZE102,6103,1106,2102,8104,9103,7623,348
10.ABDULLAH AmirMAS104,1104102,6101,7104102,1618,541


ŽENY, 60 ran vleže
Poř.JménoZemě1.2.3.4.5.6.SkóreCentr
1.WEBER Maria LuiseAUT107,2106,9106,1107,2106,6107,1641,159
2.ZARZECKA WiolettaPOL106,5106,5106,8107,4106,6106,3640,160
3.RUP BarbaraPOL106,1106,3107,2107,3106,1105,7638,760
4.KUNZ ClaudiaSUI105,7106,9105,6105,5105,0105,3634,056
5.PIRIBAUER AndreaAUT106,0104,9105,0106,4105,8105,6633,757
6.CHRISTIANSEN LeneDEN103,5105,0103,7105,3106,0104,5628,052
7.SCHOBER TheresiaAUT105,4104,7102,1105,0104,2104,5625,953
8.KAZBERUK EditaPOL102,9101,199,3102,5104,8101,4612,033


Alpine Cup 2015, Innsbruck (AUT)

MUŽI, 60 ran vstoje
Poř.Příjmení, jménoZemě1.2.3.4.5.6.SérieFinále
1.ZAŁOMSKI JerzyPOL102,8102,2104,8103,9103,8103,6621,1206,0
2.WHAPPLES MichaelGBR103,3104,8102,3102,8104,7104,3622,2204,6
3.KIELAR AdamPOL103103,4102,8104,4101,7100615,3183,0
4.SCHLÜTER MichaelGER102,6101,1102,5103,9102,3100,8613,2159,1
5.CORCIULO DanieleSUI95,693,394,094,199,198,8574,9137,4
6.MARTINSCHITZ KurtAUT100,598,699,998,4100101,8599,2117,4
7.NYSTRÖM TimoFIN101,4101,7100,1100,798,8100602,797,3
8.ADÁMEK MartinCZE100,4101100,8101,6100,6100,660571,0
9.PICHLER BernhardAUT96,199,197,591,397,591,5573-
10.ABDULLAH AmirMAS91,692,3949893,897,4567,1-
11.GUIDICE GianfrancoSUI92,894,495,988,598,494564-
12.GUSTAFSSON RogerSWE96,994,688,293,793,994,4561,7-
13.SOLABARRIETA AgerESP85,991,592,897,596,395,5559,5-
14.RANTAMÄKI MauriFIN79,286,687,192,983,794,5524-
15.LAMFALUSI AndreasAUT82,991,584,881,188,486,2514,9-
16.ABDULLAH AzhariMAS99,210093,148,1DNFDNFDNF-


MUŽI, 60 ran vleže
Poř.Příjmení, jménoZemě1.2.3.4.5.6.SérieFinále
1.KIELAR AdamPOL107,9106,3105,7105,4107,7106,7639,7213,7
2.NYSTRÖM TimoFIN106,4107105,2106,2106,8106,3637,9209,8
3.MARTINSCHITZ KurtAUT107105,1106,8106,4105105,6635,9189,4
4.ZAŁOMSKI JerzyPOL105,5105,9104,5105,6104,5105,6631,6168,5
5.MOOR PatrickAut105,5105,1105,7106,9105,5106,3635147,2
6.PICHLER BernhardAUT104,2104,2103,6104,1103,2104623,3122,3
7.ADÁMEK MartinCZE103,4100,5100,399,8103,6102,1609,798,7
8.GUIDICE GianfrancoSUI105,5103,8102,5105,3103,8102,162375,1
9.LAMFALUSI AndreasAUT103,897,6101,2102,4100,4101,7607,1-
10.ABDULLAH AmirMAS104,4101,3102,592,1103,2102,5606-
11.RANTAMÄKI MauriFIN102,2102,299101,298,4102,1605,1-
12.ALTENHOFEN MichaelGER10199,197,610098,6103,2599,5-
13.GUSTAVSSON RogerSWE99,3100,1102,1100,799,895,1597,1-
14.SOLABARRIETA AgerESP100,797,897,199,797,1100,6593-
15.ABDULLAH AzhariMAS98,898,599,898,696,898,5591-
16.CORCIULO DanieleSUI10197,694,695,595,994,7579,3-


ŽENY, 40 ran vstoje
Poř.Příjmení, jménoZemě1.2.3.4.SérieFinále
1.ZARZECKA WioletaPOL101,3102,6103,6102,5410203,9
2.BARWINSKA AnnaPOL98,998,899,8100,9398,4197,1
3.KUNZ ClaudiaSUI101,9101,1102,199,1404,2166,4
4.PIRIBAUER AndreaAUT90,796,198,497,5382,7155,5
5.WEBER Maria LuiseAUT98,293,398,593,5383,5134,1
6.CHRISTIANSEN LeneDEN100102,310098,6400,9114,6
7.HOFFMANN MajaSUI96,894,699,3101,339292,6


ŽENY, 40 ran vleže
Poř.Příjmení, jménoZemě1.2.3.4.5.6.SérieFinále
1.ZARZECKA WioletaPOL104,3107105,3105,8106,8106,7635,9209,1
2.WEBER Maria LuiseAUT104105,8106106106,4107635,2208,3
3.CHRISTIANSEN LeneDEN106,1104,7105,1104,5104,7104,2629,3183,1
4.PIRIBAUER AndreaAUT104104,1103,1102,8103,1100,8617,9162,5
5.BARWINSKA AnnaPOL104,1104,9104,4104,1104103,1624,6141
6.HOFFMANN MajaSUI104,2101,9101,4102,9103,5102,7616,6117,8
7.KUNZ ClaudiaSUI94,49594,794,495,895,9570,2-


Mistrovství Evropy 2014, Dadaj (POL)

MUŽI - 60 ran vstoje
Poř.Příjmení, jménoZemě1.2.3.4.5.6.SérieFinále
1.KOPČÍK ŠtefanSVK100,4104,4103,4102,5102,9101,8615,4206,1
2.ZAŁOMSKI JerzyPOL102,7103101,6103,8102,5102,3615,9 200,8
3.KOVÁČ PavolSVK98,5101,9101101101100,9604,3 180,2
4.MOOR PatrickAUT97,5100,899,8100,1103,5104,4606,1160,1
5.BARSZCZEWSKI EugeniuszPOL100,9100,2100,398,9100,8100,5601,6136,8
6.ADÁMEK MartinCZE97,298,5100,1102,6103,5101,6603,5116,2
7.MARTINSCHITZ KurtAUT9899,898,4101,9101,9100,5600,597,0
8.KIELAR AdamPOL102,2101,899,599,8104,3101608,674,8
9.ABDULLAH AzhariMAL10099,399,8101,97,898,4596,7-
10.NYSTRÖM TimoFIN101,4101,799,599,694,599,1595,8-
11.MIŚ PiotrPOL100,110197,99710099595-
12.RUSZKIEWICZ KrzysztofPOL9796,2100,598,298,199,6589,6-
13.KONTRYMOWICZ MieczysławPOL94,698,796,896,810296,7585,6-
14.OLEJARCZYK TomaszPOL9995,399,996,697,293,7581,7-
15.GARAJ EmilSVK94,898,393,899,295,196,7577,9-
16.PASZYNA KrzysztofPOL89,696,491,599,1100,295,3572,1-
17.STASZEWSKI PiotrPOL96,391,892,696,3100,994,2572,1-
18.KAWKA RyszardPOL9595,393,89696,791,8568,6-
19.MIRYNOWSKI MirosławPOL88,487,788,392,793,685,8536,5-


ŽENY - 40 ran vstoje
Poř.Příjmení, jménoZemě1.2.3.4.SérieFinále
1.CHRISTIANSEN LeneDEN101,1101,6102,2100,8405,7201,5
2.BARWIŃSKA AnnaPOL97,297,798,9100,8394,6194,1
3.WEBER Maria LuiseAUT97,793,597,598,5387,2174,1
4.ZARZECKA WioletaPOL9,7---9,7154,5
5.KUNZ ClaudiaSUI101,5101,199,3102,9404,8136,1
6.SZYMAŃSKA JaninaPOL98,799,999,897,3395,7113,6
7.HOFFMANN MajaSUI95,396,199,796,8387,993,5
8.DUDOWICZ MagdalenaPOL99,510010097,539766,1


MUŽI - 60 ran vleže
Poř.Příjmení, jménoZemě1.2.3.4.5.6.SérieFinále
1.ZAŁOMSKI JerzyPOL105,8105,7106,1105,9104,7105,6633,8209,9
2.MOOR PatrickAUT105,8105,5105,4105,5103,6105,6631,4209,3
3.RUSZKIEWICZ KrzysztofPOL105,9105,5106,2105,9107106,5637187,6
4.KAWKA RyszardPOL105,9107106,1105,9105,9105,1635,9164,8
5.NYSTRÖM TimoFIN104,1104105,1104,9106,2105,5629,8144,5
6.MARTINSCHITZ KurtAUT106,2105,4105,7105,9105106,5634,7114,4
7.KONTRYMOWICZ MieczysławPOL105,2105,5106,1103,3104,2105,1629,4100,6
8.KIELAR AdamPOL106,8105,4105,6106,3104,4105,1633,680,1
9.KOPČÍK ŠtefanSVK103,1104,6103,9105,3104,2105,1626,2-
10.PASZYNA KrzysztofPOL104,6101,9105103,7105,1104,8625,1625,1-
11.BARSZCZEWSKI EugeniuszPOL104,4102,8102,8103104,5105,7623,2-
12.GARAJ EmilSVK105,9103,3103,4104,4103103623-
13.STASZEWSKI PiotrPOL103,8101,5104,1102,7105,1105,7622,9-
14.OLEJARCZYK TomaszPOL103,7102,7102,9104,1103,6104,2621,2-
15.KOVÁČ PavolSVK104,2103,7102,799,8103,4101,7615,5-
16.MIRYNOWSKI MirosławPOL103,9105103100,8101,9100,6615,2-
17.ADÁMEK MartinCZE101,9102,2104,2103,1100,7101,3613,4-
18.MIŚ PiotrPOL101,7103101,5100,2102,1101,9610,4-
19.ABDULLAH AzhariMAL8,191,994,394,4100,4100579,1-


ŽENY - 60 ran vleže
Poř.Příjmení, jménoZemě1.2.3.4.5.6.SérieFinále
1.WEBER Maria LuiseAUT106,6106,9106,2106,3106,6105,9638,5211,9
2.ZARZECKA WioletaPOLAND106,2105,3104,5106104,1105,8631,9207,7
3.SZYMAŃSKA JaninaPOLAND103,4103,6105,8104,4104,1104,1625,4184,8
4.BARWIŃSKA AnnaPOLAND99102,4101,5102,599,4101605,8164,8
5.HOFFMANN MajaSUI106,2105,7105,6106,2104,7104,6633133,5
6.CHRISTIANSEN LeneDEN104,3105,2105105,4103,8103,4627,1122,6
7.DUDOWICZ MagdalenaPOLAND100,8102,699,796,9100,295,9596,199,5
8.KUNZ ClaudiaSUI98,296,797,396,597,8100586,579,5


MUŽI - 3×40 ran
Poř.Příjmení, jménoZeměLehSérieKlekSérieStojSérieCelkemCentr
1.ZAŁOMSKI JerzyPOL10098100100398100100100 99399919896100385118261
2.KOPČÍK ŠtefanSVK100100100100400999799100395998910098386118165
3.ADÁMEK MartinCZE9999100993979899989939497969897388117953
4.KOVÁČ PavolSVK999898993941009998 10039795959899387117861
5.KIELAR AdamPOL10010099973969798979839098969797388117457
6.KAWKA RyszardPOL9910010099398991001009939895939494376117264
7.BARSZCZEWSKI EugeniuszPOL981001009939796979895386971009594386116955
8.MOOR PatrickAUT100100991003999694949537996979896387116546
9.RUSZKIEWICZ KrzysztofPOL100100991003999897989939294899496373116464
10.PASZYNA KrzysztofPOL9910010099398979799 9538896969492378116449
11.NYSTRÖM TimoFIN991001001003999997979638992959394374116265
12.OLEJARCZYK TomaszPOL99100991003989910099 9939788968992365116058
13.KONTRYMOWICZ MieczysławPOL10099981003979496 969738396909395374115439
14.MARTINSCHITZ KurtAUT100991001003999197959838192959294373115339
15.STASZEWSKI PiotrPOL1001001001004009697979638691939291367115340
16.GARAJ EmilSVK1001001001004009597889937992958994370114942
17.ABDULLAH AzhariMAL928497923659798999839293959696380113728
18.MIŚ PiotrPOL981009793388909094 9536990979394374113127
19.MIRYNOWSKI MirosławPOL979392923747981868232874817184310101211


ŽENY - 3×20 ran
Poř.Příjmení, jménoZeměLehSérieKlekSérieStojSérieCelkemCentr
1.ZARZECKA WioletaPOL100991999798195979819558930
2.SZYMAŃSKA JaninaPOL981001989798195989619458723
3.DUDOWICZ MagdalenaPOL999919899100199939618958629
4.CHRISTIANSEN LeneDEN991001999798195969519158528
5.WEBER Maria LuiseAUT10010020098100198909318358131
6.HOFFMANN MajaSUI10010020099100199928918158033
7.BARWIŃSKA AnnaPOL991001999695191939418757720
8.KUNZ ClaudiaSUI94941889693189949518956612


OSTRAVSKÝ POHÁR 2014

60 ran vstoje, 12.9.2014
Poř.Příjmení, jménoZemě1.2.3.4.5.6.CelkemCentr
1.JANCZEK AleksandraPOL999910099999959548
2.ZARZECKA WiolettaPOL989999989710059147
3.ZAłOMSKI JerzyPOL979897961009858638
4.KIELAR AdamPOL99969795989858337
5.HOFFMANN MajaSUI96979799959658032
6.ADÁMEK MartinCZE949110092989456927
7.KUNZ ClaudiaSUI97979596929256920
8.BARSZCZEWSKI EugeniuszPOL87939395939155218


60 ran vleže, 13.9.2014
Poř.Příjmení, jménoZemě1.2.3.4.5.6.CelkemCentr
1.HOFFMANN MajaSUI10010010010010010060050
2.ZAłOMSKI JerzyPOL10010010010010010060049
3.JANCZEK AleksandraPOL10010010010010010060044
4.ZARZECKA WiolettaPOL99100100991009959740
5.KIELAR AdamPOL99100999910010059730
6.BARSZCZEWSKI EugeniuszPOL10097100999810059425
7.ADÁMEK MartinCZE100979998969758718
8.KUNZ ClaudiaSUI9290898793905412


Silesia Cup 2014, Chorzów (POL)

0
3×40 ran, MUŽI
Poř.Příjmení, jménoZeměKlekSérieLehSérieStojSérieCelkem
1.MARTINSCHITZ KurtAUT104,8105,8105,5104,5420,6105,8105,5104,7105,8421,8100,2102,7101,7101,7406,31248,7
2.KIELAR AdamPOL105,5105,5106,1106,3423,4106,3105,7106,3105,6423,9101,899,49999,1399,31246,6
3.ZAŁOMSKI JerzyPOL104,2104103,5104,7416,5105,1105104,7106,5421,3102,4102,6101,8100,4407,21245,0
4.Moor PATRICKAUT104,9105,7104,4103,9418,9105,1105,4105,7105,842299,3102,998,4102402,61243,5
5.NYSTRÖM TimoFIN104,1101,499,9100,7406,1103,8106,2106,4104,2420,6100,8101,5100,4100,2402,91229,6
6. MIŚ PiotrPOL103,8102,2103,3102,5411,8101,7102,5103,7103,4411,399,7100,996,2101,8398,61221,7
7.OLEJARCZYK TomaszPOL100,6100,199,1102,5402,3105,4104,9104,8103,941998,7100,9100,299398,81220,1
8.PASZYNA KrzysztofPOL101103,3101,7103,7409,7105,2105,4103103416,697,396,497,698,6389,91216,2
9.BARSZCZEWSKI EugeniuszPOL100,6101,9102,5101,4406,4100,8101,5100,1105407,4101,198,699,2102,14011214,8
10.ADÁMEK MartinCZE99,198,5103,1102,4403,199,7102,6102,699,6404,5100,3101,610098,2400,11207,7
11.MARAJ JózefPOL98,1101,3102,7102,4404,5101,7103,8101,9101,4408,898,598,795,394,9387,41200,7
12.JAGODZIŃSKI RomanPOL96,2101,1100,798,2396,2102,899,7102,7103,3408,596,395,195,898,3385,51190,2
13.KRAJEWSKI AleksanderPOL102,2100,9102,7101,6407,4101,8103,6102101,9409,39092,49595,4372,81189,5
14.ZARZECKI DariuszPOL101100100,399,3400,6100,8103,699,599402,999,695,684,292,8372,21175,7
15.HIBNER AdrianPOL99,999,698,6100,1398,299,197,6100,199395,895,598,994,192,1380,61174,6
16.KAWKA RyszardPOL101,397,695,498,9393,2101,499,299,399,2399,192,187,887,796,3363,91156,2
17.KORYCIORZ MarianPOL96,395,298,696,6386,798100,397,598,6394,489,488,886,893,5358,51139,6
18.JASKÓLSKI AndrzejPOL78,886,185,889,9340,692,795,395,196,938081,189,791,588,8351,11071,7
19.TARKOWSKI KrzysztofPOL86,778,17682,6323,471,877,57775,1301,465,573,172,768,9280,2905,0
20.JĘDRZEJEWSKI RyszardPOL79,564,778,274,5296,973,970,284,852280,957,441,646,755,9201,6779,4
21.BOGUSIEWICZ SebastianPOL42,926,233,327,5129,90000000000129,9
22.DUDA PiotrPOL0000000000000000


3×20 ran, ŽENY
Poř.Příjmení, jménoZeměKlekSérieLehSérieStojSérieCelkem
1.JANCZEK AleksandraPOL107104,7211,7105,3105210,3104,1103,5207,6629,6
2.WEBER Luise-MariaAUT106,6106,3212,9106,5104,521110298,8200,8624,7
3.HOFFMANN MajaSUI104,6105,4210105,7105,1210,899,496,8196,2617,0
4.ZARZECKA WioletaPOL103,9100,7204,6105,6102,8208,4101,1102,3203,4616,4
5.SZYMAŃSKA JaninaPOL99,298,3197,5102,7103,8206,596,298,2194,4598,4
6.KRUK BożenaPOL101,9100,7202,6101,1100201,194,898,2193596,7
7.KUNZ ClaudiaSUI100,1102202,190100,5190,597,7101,3199591,6
8.PIRIBAUER AndreaAUT102,899,3202,1100,999,120094,293,6187,8589,9
9.CIUPIŃSKA MariaPOL99,396,1195,496,395,719297,3101,4198,7586,1
10.MUSIAŁEK MałgorzataPOL100,896,9197,796,296,4192,68792,6179,6569,9
11.CHRAŚCINA BeataPOL91,896187,897,789,2186,983,280,1163,3538,0
12.KŁOS ElżbietaPOL9292,1184,190,894,6185,475,273,1148,3517,8
13.JASIŃSKA HalinaPOL68,789,315883,785,5169,279,774153,7480,9
14.BAJ PaulinaPOL86911779188,9179,973,31588,3445,2


5
FINÁLE/Celkové pořadí
Poř.Příjmení, jménoZemě1234567891011121314151617181920Celkem
1.Moor PATRICKAUT9,910,69,79,910,810,510,39,99,210,49,610,610,710,110,610,510,510,110,59,6204,0
2.ZAŁOMSKI JerzyPOL10,69,810,410,610,69,89,610,110,210,510,210,79,910,210,110,110,310,49,110,1203,3
3.ZARZECKA WioletaPOL10,010,39,69,810,410,510,410,610,410,79,810,49,810,59,69,79,910,1--182,
4.JANCZEK AleksandraPOL10,210,39,79,49,99,99,710,09,210,510,59,59,29,79,89,9----157,4
5.KIELAR AdamPOL9,69,97,010,210,610,910,410,59,110,410,010,08,89,8------137,2
6.WEBER Luise-MariaAUT8,210,59,010,99,79,910,39,99,39,910,310,2--------118,1
7.HOFFMANN MajaSUI8,99,710,510,09,28,010,28,58,89,9----------93,7
8.MARTINSCHITZ KurtAUT6,49,38,49,49,88,610,710,0------------72,6


Ostravský pohár 2013

60 ran vstoje, 7. 9. 2013
Poř.Příjmení, jménoZemě1.2.3.4.5.6.CentrSérieFináleCelkem
1.JANCZEK AleksandraPOL1001009997979819591101,6692,6
2.ZAŁOMSKI JerzyPOL96999798100971858798,4685,4
3.KIELAR AdamPOL98991009898992359293,2685,2
4.ZARZECKA WiolettaPOL9697969398991557999,2678,2
5.MARTINSCHITZ KurtAUT96969796969612577100,7677,7
6.NYSTRÖM TimoFIN98979688969720572102,4674,4
7.BARSZCZEWSKI EugeniuszPOL9693989596931157199,8670,8
8.WEBER Maria LuiseAUT8895979897981457397,7670,7
9.ADÁMEK MartinCZE97969792959010567-567
10.PIRIBAUER AndreaAUT91939490959810561-561
11.PICHLER BernhardAUT94959692889210557-557
12.ZARZECKI DariuszPOL8784857889853508-508


Otevřené mistrovství Finska 2013, Merikarvia (FIN)

60 ran vstoje + 60 ran vleže
Poř.Příjmení, jménoZeměVstojeVležeCelkem
1.NYSTRÖM TimoFIN5846001184
2.ADÁMEK MartinCZE5725901162
3.KETTUNEN PekkaFIN5555911146
4.PÄÄKKÖNEN HeikkiFIN5285731101
5.RANTAMÄKI MauriFIN5145841098
6.JUNTIKKA ErkkiFIN381571952


Ostravský pohár 2012

Celkové pořadí
Poř.Příjmení, jménoZemě1.2.3.4.5.6.CentrSérieFináleCelkem
1.JANCZEK AleksandraPOL100989999100994759598,6693,6
2.NYSTRÖM TimoFIN100979897999838589100,2689,2
3.KIELAR AdamPOL999998981009539589100,1689,1
4.ADÁMEK MartinCZE9698999793983158199,4680,4
5.ZAłOMSKI JerzyPOL9695969398962457498,7672,7
6.SZYMAńSKA JaninaPOL9493949692901755991,9650,9
7.BARSZCZEWSKI EugeniusPOL9092899294951655298,2650,2
8.RUSZKIEWICZ KrzysztofPOL9193909092851254191,2632,2
9.KRAJEWSKI AleksanderPOL92879386849014532-532
10.BLOCH KrzysztofPOL8987868892898531-531


Otevřené Mistrovství Evropy 2011, Nitra (SVK)

60 ran vstoje
Poř.Příjmení, jménoZemě1.2.3.4.5.6.SérieFináleCelkem
1.NYSTRÖM TimoFIN989897989899588103,8691,8
2.KOPČÍK ŠtefanSVK979998989898588101,7689,7
3.CHRISTIANSEN LeneDEN999997999696586100,7686,7
4.JANCZEK AleksandraPOL989998939999586100,3686,3
5.WEBER Maria LuiseAUT97989995999858699,8685,8
6.WHAPPLES MichaelGBR98969899959958599,2684,2
7.MOOR PatrickAUT969697989597579101,4680,4
8.CHADUKIEWICZ StanislavPOL96979795989657999,4678,4
9.KOVÁČ PavolSVK949599999498579-579
10.SKRZYPEK TerezaPOL969898959496577-577
11.BARWINSKA Anna POL1009594979695577-577
12.ADÁMEK MartinCZE959694969798576-576
13.GARAJ EmilSVK969498969199574-574
14.ZAŁOMSKI JerzyPOL979995949891574-574
15.MARTINSCHITZ KurtAUT969698949296572-572
16.KIELAR AdamPOL949994969791571-571
  17.ABDULLAH AzhariMAS909796959993570-570
18.KETTUNEN PekkaFIN939595959695569-569
19.HOFFMANN MajaSUI969195959694567-567
20.JENSEN AnneDEN989296949285557-557
21.BULKOVÁ VieraSVK808887908585515-515
22.PIRIBAUER AndreaAUT---------


Mistrovství Slovenska 2011, Martin (SVK)

60 ran vstoje
Poř.Příjmení, jménoOddíl1.2.3.4.5.6.SérieFináleCelkem
1. .KOPČÍK ŠtefanŠK Lučivná949699959895577100,0677,0
2.CHADUKIEWICZ StanislawZKF Olimp Warszawa95949497989657497,5671,5
3.ADÁMEK MartinSKP Ostrava96979697959657794,2671,2
4.BARWINSKA AnnaKS Omega929694929496564101665
5.KIELAR AdamKS Podkarpacie Przemyśl94919294959255895,6653,6
6.GARAJ EmilLokomotíva Vrútky90919593979456093,4653,4
7.KOVÁČ PavolŠKNS Očko Levice95919290949455697,1653,1
8.ZAŁOMSKI JerzyKS Pionek Bielsko-Biala90949594968755694,0650,0
9.KRUK BozenaWarmia i Mazury Olsztyn869096919093546-546
10.KUBICKI BenedyktWarmia i Mazury Olsztyn928691899293543-543
11.NOVOTNÝ StanislavŠKNS Delfín Košice706669708264421-421
12.NOVOTNÁ JankaŠKNSS Delfín Košice24253334--85-85


Ostravský pohár 2010

MUŽI: 60 ran vstoje
Poř.Příjmení, jménoZemě1.2.3.4.5.6.SérieCentr
1.NYSTRÖM TimoFIN98989797979958627
2.MOOR PatrickAUT96969699999458021
3.MARTINSCHITZ KurtAUT95989997939858020
4.ADÁMEK MartinCZE98969696979657919
5.KOPČÍK ŠtefanSVK97959699999357918
6.KOVÁČ PavolSVK94979697979457514
7.GARAJ EmilSVK9392969797945698
8.PASZYNA KrzysztofPOL94939496939556513
9.ZAłOMSKI JerzyPOL9695939491915609
10.RANTAMÄKI MauriFIN8690828887885214
11.JUNTIKKA ErkkiFIN8089868483875095
12.BENDER BurgiAUT8687818080764903


ŽENY: 40 ran vstoje
Poř.Příjmení, jménoZemě1.2.3.4.SérieCentr
1.WEBER Maria LuiseAUT9994969838718
2.JANCZEK AleksandraPOL9393959837915
3.PIRIBAUER AndreaAUT899592943708
4.BULKOVÁ VieraSVK908886873515
5.DUDOWICZ MagdalenaPOL838785873423


Celkové pořadí
Poř.Příjmení, jménoZemě1.2.3.4.5.6.SérieFináleCelkem
1.NYSTRÖM TimoFIN989897979799586100,2686,2
2.KOPČÍK ŠtefanSVK979596999993579102,9681,9
3.MARTINSCHITZ KurtAUT959899979398580101,3681,3
4.MOOR PatrickAUT96969699999458098,6678,6
5.KOVÁČ PavolSVK949796979794575101,4676,4
6.WEBER Maria LuiseAUT99949698959557797,1674,1
7.ADÁMEK MartinCZE98969696979657993,5672,5
8.GARAJ EmilSVK93929697979456990,9659,9
9.PASZYNA KrzysztofPOL949394969395565-565
10.JANCZEK AleksandraPOL939395989195565-565
11.ZAłOMSKI JerzyPOL969593949191560-560
12.PIRIBAUER AndreaAUT899592949489553-553
13.DUDOWICZ MagdalenaPOL838785879294528-528
14.BULKOVÁ VieraSVK908886878687524-524
15.RANTAMÄKI MauriFIN869082888788521-521
16.JUNTIKKA ErkkiFIN808986848387509-509
17.BENDER BurgiAUT868781808076490-490


Lamprechtshausen (AUT), 2010

60 ran vstoje
Poř.Příjmení, jménoZeměSérieFináleCelkem
1.WEBER Maria LuiseAUT584101,7685,7
2.KOPČÍK ŠtefanSVK58199,9680,9
3.MOOR PatrickAUT577103,7680,7
4.MARTINSCHITZ KurtAUT579100,3679,3
5.KOVÁČ PavolSVK578100,4678,4
6.HOFFMANN MajaSUI57097,6667,6
7.NYSTRÖM TimoFIN57988,1667,1
8.JANCZEK AleksandraPOL56399,9662,9
9.GARAJ EmilSVK56992,2661,2
10.SCHELI JaninaSUI54089,8629,8
11.ADÁMEK MartinCZE558--
12.HINTEREGGER RaimundAUT552--
13.PASZYNA KrzysztofPOL551--
14.DUDOWICZ MagdalenaPOL546--
15.ZAŁOMSKI JerzyPOL546--
16.BULKOVÁ VieraSVK359--
17.JUNTIKKA ErkkiFIN514--
18.KONTRYMOWYCZ MieczyslawPOL502--
19.PIRIBAUER AndreaAUT274--


Mistrovství Slovenska 2010, Považská Bystrica (SVK)

60 ran vstoje
Poř.Příjmení, jménoOddíl1.2.3.4.5.6.SérieFináleCelkem
1.KOPČÍK ŠtefanŠK Lučivná9598989510096582100,6682,6
2.KOVÁČ PavolŠKNS "Očko" Levice96989997959758299,6681,6
3.ADÁMEK MartinSKP Ostrava93959696999457396,6669,6
4.GARAJ EmilTJ Lokomotíva Vrútky96939592939356295,5657,5
5.BULKOVÁ VieraŠK Dinosaurus Bratislava86808180798249893,0591,0+2%


Mistrovství Slovenska 2009, Martin (SVK)

60 ran vstoje
Poř.Příjmení, jménoOddíl1.2.3.4.5.6.SérieFináleCelkem
1.KOPČÍK ŠtefanŠK Lučivná979799929799581100.1681.1
2.KOVÁČ PavolŠK NS Očko Levice919696959696570100.6670.6
3.GARAJ EmilLokomotíva Vrútky91949199979456695.9661.9
4.ADÁMEK MartinSKP Ostrava92979992909556591.2656.2
5.PERKOWSKI MariuszPOL829188878385516
6.BULKOVÁ VieraŠK NS Dinosaurus848184878588509
7.MIŚ PiotrPOL747980797681469
8.HAS KrystynaPOL636674846768422


Mistrovství světa 2008, Poprad (SVK)

MUŽI: 60 ran vstoje
Poř.Příjmení, jménoZemě1.2.3.4.5.6.SérieFináleCelkem
1.KOPČÍK ŠtefanSVK1009898999897590104.6694.6
2.MARTINSCHITZ KurtAUT989698961009858697.8683.8
3.KOVÁČ PavolSVK95959599959857798.8675.8
4.MOOR PatrickAUT969898969394575100.8675.8
5.GARAJ EmilSVK939694959895571100.4671.4
6.NYSTRÖM TimoFIN929886989797568100.8668.8
7.ADÁMEK MartinCZE93949586888954593.2638.2
8.PIEPER EibertNED96938887888954185.9626.9
9.KETTUNEN PekkaFIN868588878586517-517


ŽENY: 40 ran vstoje
Poř.Příjmení, jménoZemě1.2.3.4.Celkem
1.WEBER MARIA LuiseAUT94979896385
2.HOFFMAN MajaSUI93939294372
3.BULKOVÁ VieraSVK90798582336


Mistrovství Evropy 2007, Suhl (GER)

60 ran vstoje
Poř.Příjmení, jménoZemě1.2.3.4.5.6.Celkem
1.KOPČÍK ŠtefanSVK98100989597100588
2.ADLER ChristianGER999998989895587
3.WEBER MARIA LuiseAUT969798999995584
4.KOVÁČ PavolSVK949796959799578
5.ADÁMEK MartinCZE949697959894574
6.GARAJ EmilSVK919996949796573
7.MARTINSCHITZ KurtAUT929595959699572
8.CHRISTIANSEN LeneDEN949493989794570
9.MANENT FrancoiseFRA929697959594569
10.SCHLÜTER MichaelGER969494949396567
11.SAARISTO AnjaSWE949495909695564
12.SCHIRMER JoachimGER929392949691558
13.BINDSEIL OliverGER919392959094555
14.SCHOLZE MatthiasGER958697919491554
15.NYSTRÖM TimoFIN909192939489549


60 ran vleže
Poř.Příjmení, jménoZemě1.2.3.4.5.6.Celkem
1.KOPČÍK ŠtefanSVK100100100100100100600
1.ADLER ChristianGER100100100100100100600
1.MARTINSCHITZ KurtAUT100100100100100100600
1.NYSTRÖM TimoFIN100100100100100100600
2.CHRISTIANSEN LeneDEN 99100100100100100599
3.WEBER MARIA LuiseAUT1009910010099100598
4.GARAJ EmilSVK9810010010010099597
5.KOVÁČ PavolSVK991001001009899596
6.ALTENHOFEN MichaelGER98999999100100595
7.MANENT FrancoiseFRA991009610010099594
8.LION NirISR979898969697582
9.SAARISTO AnjaSWE979998969783570
10.ADÁMEK MartinCZE989793959492569


Mistrovství světa 2006, Sargans (SUI)

60 ran vstoje
Poř.Příjmení, jménoZemě1.2.3.4.5.6.SérieFináleCelkem
1.MARTINSCHITZ KurtAUT93939999989758295.4677.4
2.KOPČÍK ŠtefanSVK96949795989657699.7675.7
3.KOVÁČ PavolSVK97979397969657698.7674.7
4.WEBER MARIA LuiseAUT97939596969857593.0668.0
5.ADÁMEK MartinCZE89959593939756299.9661.9
6.RENSTRÖM DavidSWE90959692969756694.2660.2
7.SAARISTO AnjaSWE91929592939555899.4657.4
8.ÄKESSON IngmarSWE91949392969355995.9654.9
9.CHRISTIANSEN LeneDEN959394939290557-557.0
10.MANENT FrancoiseFRA919695979286557-557
11.PIRIBAUER AndreaAUT958990928995550-550.0
12.PIEPER EibertNED848489919085523-523.0


60 ran vleže
Poř.Příjmení, jménoZemě1.2.3.4.5.6.SérieFináleCelkem
1.KOPČÍK ŠtefanSVK100100100100100100600105.3705.3
2.WEBER MARIA LuiseAUT100100100100100100600104.5704.5
3.MARTINSCHITZ KurtAUT10010010010010099599104.5703.5
4.CHRISTIANSEN LeneDEN100991001009999597104.2701.2
5.ADÁMEK MartinCZE9999999910097593102.7695.7
6.MANENT FrancoiseFRA10010010010010010060094.2694.2
7.KOVÁČ PavolSVK98100999697100590103.1693.1
8.RENSTRÖM DavidSWE971001001009910059691.9687.9
9.ÄKESSON IngmarSWE97971009610098588-588.0
10.PIRIBAUER AndreaAUT97100971009796587-587.0
11.SAARISTO AnjaSWE969899959797582-582.0


Mistrovství světa 2002, Košice (SVK)

60 ran vstoje
Poř.Příjmení, jménoZemě1.2.3.4.5.6.SérieFináleCelkem
1.KOVÁČ PavolSVK97979897100100589100.5689.5
2.SOTO JuanESP1009998979610059098.9688.9
3.GOMEZ JorgeESP9698100959998586100.8686.8
4.KOPČÍK ŠtefanSVK98979998979858798.4685.4
5.GRIESBACHER FranzAUT94959698959657499.9673.9
6.GARAJ EmilSVK98969793979457597.1672.1
7.GARCIA ManuelESP95939194979656696.5662.5
8.ANTOLIN FranciscoESP94919694959656695.3661.3
9.ADÁMEK MartinCZE909092939088543-543.0


60 ran vleže
Poř.Příjmení, jménoZemě1.2.3.4.5.6.SérieFináleCelkem
1.KOVÁČ PavolSVK89979695949156297.9659.9
2.SOTO JuanESP96919491949556198.5659.5
3.KOPČÍK ŠtefanSVK89959593948855699.9655.9
4.ANTOLIN FranciscoESP93909094969355693.8649.8
5.GARCIA ManuelESP91929490939255295.7647.7
6.GARAJ EmilSVK85919187879753884.6622.6
7.GRIESBACHER FranzAUT86828588868351094.0604.0
8.GOMEZ JorgeESP84778788838550483.2587.2
9.ADÁMEK MartinCZE847681858282490-490.0


Reklama





Anketa


BlueBoard.cz
BlueBoard.cz

Výměna odkazů

Pokud vás tyto stránky zaujaly, pak uvítám, vložíte-li si na své stránky zdrojový kód, který bude na mé stránky sloužit jako odkaz. Výměnou zde pak mohu umístit odkaz na stránky vaše. V případě zájmu mě prosím kontaktujte emailem.

Zdrojový kód:
<a href="http://www.martinadamek.cz" target="_blank">Stránky Martina Adámka o zvukové střelbě</a>



Napište mi: mail posta@martinadamek.cz

Online:   Celkem přístupů:

Vsevjednom.cz

  PageRank     Valid XHTML 1.0 Transitional   WebArchiv - archiv českého webu   Creative Commons License
Tyto stránky vytvořené Martinem Adámkem podléhají licenci Creative Commons Uveďte autora - Zachovejte licenci 3.0 Česko.

Copyright © 2008 – 2017, Martin Adámek